O nas

Centralny Ośrodek Nurkowy SEA LION został założony w 2010 roku przez  Instruktora Nurkowania  Artura Świętoń. Jesteśmy centrum nurkowym SSI Dive Center 739061

ssi

W 2013 zmieniliśmy odrobinę nazwę naszego centrum nurkowego by dodać mu więcej charakteru – Sea Lion. Chcemy z odwagą rozwijać się i podbijać morskie głębiny.

Celem naszym jest umożliwienie wszystkim chętnym rozpoczęcia przygody z nurkowaniem od nauki podstawowych stopni, krok po kroku, solidnie, aż po zaawansowane a także umożliwienie szkolenia się w konkretnych specjalizacjach.

Centralny Ośrodek Nurkowy Sea Lion dba o najwyższą jakość szkoleń, bowiem na pierwszym miejscu stawiane jest bezpieczeństwo kursantów. Podczas kursów zawsze obecna jest osoba przeszkolona w pierwszej pomocy, jest też niezbędny zestaw tlenowy oraz apteczka. Nurkowie ,których interesuje możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności mogą uczestniczyć w kursach podnoszących ich kwalifikacje.

Prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu nurkowania dla dorosłych i dla dzieci, a także kursy pierwszej pomocy przedmedycznej, drugorzędnej pomocy przedmedycznej i pomocy przedmedycznej dla dzieci. Centralny Ośrodek Nurkowy świadczy również usługi związane z pracami podwodnymi takimi jak:

  • oczyszczanie zbiorników wodnych
  • poszukiwanie
  • wydobycie

Na basenach organizowane są zajęcia typu fitness oraz inne imprezy nurkowe odbywające się także na akwenach otwartych. Organizowane są wyjazdy na nurkowania w Polsce i za granicą. Centralny Ośrodek Nurkowy oferuje też duży asortyment produktów nurkowych renomowanych firm, dzięki którym każdy będzie mógł wybrać i dopasować sprzęt do własnych potrzeb. Zależy nam również na rozwoju sportu i rekreacji na terenie Wałbrzycha i okolic.
Pragnie by wszyscy mogli lepiej poznać podwodny świat i dlatego organizujemy spotkania, wykłady i wystawy poświęcone nurkowaniu. Wraz z rozwojem technologii nurkowych CON stara się na bieżąco oferować swoim klientom wszystko co najlepsze, a także prowadzić wykłady na temat pojawiających się nowinek sprzętowych.

Artur Świętoń – Dive Control Specialist Instructor SSI.  

Lider w naszej ekipie. Doświadczony nurek i instruktor. Rozwija siebie i nasze centrum nurkowe. Uwielbia uczyć nurkowania i pokazywać jaki to wspaniały sport oraz odkrywać podwodne tajemnice. W wolnych chwilach stara się rozwijać swoją pasję jaką jest podwodna fotografia. Na początku 2016 osiągnął poziom Sliver w SSI. Gratulacje i oby tak dalej!silver

Artur Świętoń

 

 

 

 

 

 

 

Sea Lions

IMG_1056Michał Mioduszewski – Divemaster –  wspaniały i odpowiedzialny nurek.  Z chęcią odkrywa nowe miejsca podwodne i nie straszne mu nasze Polskie zbiorniki. Podczas udziału w akcji Podwodnej Tajemnicy jako pierwszy odnalazł fragment zatopionego wraku.  Prawdziwy wilk podwodny 🙂

 

 

  

 

 

 

pp

Paweł Petryszyn – Divemaster -Inżynier z wykształcenia, nurek z zamiłowania. Nurkuje cala jego rodzina, wspaniała żona i syn. W nurkowaniu lubi relax i cisze.

 

 

 

 

 

 

 

 

d Damian Nowaczyk  pseudonim „D” – Divemaster – dołączył do nas w 2015r  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

r

 

 Robrt Gniot – wspinały nurek, wielki pasjonat i przyjaciel naszego centrum.

 

 

 

 

 

 

 

Od 2013r działamy też jako ekipa poszukiwawczo – historyczna. Organizujemy wyjazdy pod nazwą Podwodna Tajemnica podczas których staramy się odkrywać historię miejsc, sadzawek, zatopionych kamieniołomów, stawów itp. 

shunters

 

Współpracujemy z:

za  Żarowską Izbą Historyczną

 

background