Kursy podstawowe

kursy-nurk

diver1  Try Scuba Diving – program jest przeznaczony dla osób, które chcą doświadczyć nurkowania. Podczas tego kursu, zapoznasz się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, nurkowania i obsługi sprzętu. To nie jest kurs nurkowania lecz jednorazowe zajęcia na basenie podczas których można spróbować nurkowania i zobaczyć jaki to niesamowity sport.

diver1OPEN WATER DIVER – kurs na podstawowy stopień nurkowy. W czasie tego kursu poznaje się technikę nurkowania, zaznajamia się ze sprzętem nurkowym oraz bezpieczeństwem. Kursant otrzymuje certyfikat nurkowy który uprawnia do nurkowania do głębokości 18m we wszystkich akwenach świata. Kurs dostępny jest w systemie SSI 

diver1ADVANCED ADVENTURER  – drugi stopień nurkowy po OWD rozszerzający wiedzę i umiejętności nurkowe. Patent pozwala nurkować do głebokości 30m. Otwiera to drogę do nowych dziedzin nurkowych takich jak nurkowanie wrakowe, głębokie, nawigacja, nurkowanie nocne etc. Podczas tego kursu zdobywamy wiedzę na temat specjalizacji nurkowych i innych typów nurkowań.

diver1DIVER STRESS & RESCUE  – kurs ten nauczy cię prawidłowych zachowań w przypadku sytuacji awaryjnych, oraz odpowiednich zachowań na zaistniałe niebezpieczne sytuacje pod wodą. Nauczysz się przewidywać, oceniać i analizować zachowanie partnerów po to, by zapobiegać wypadkom nurkowym.

diver1DIVEMASTER – jest to pierwszy krok jaki należy uczynić, aby zostać zawodowym nurkiem. Dzięki temu kursowi staniesz się liderem i Poster_Diver_BIGwzorem dla innych nurków. Nauczysz się organizować i prowadzić nurkowania, a twoje umiejętności nurkowe staną się perfekcyjne.

 

diver1SNORKELING –  Są to zajęcia z Maską, fajką oraz płetwami podczas których uczymy prawidłowych technik pływania w płetwach. Są to zajęcia podczas których możemy zwiększyć naszą wytrzymałość, nabrać lepszej kondycji fizycznej, zrelaksować się oraz nauczyć się zaglądać pod wodą na dłużej przy użyciu maski, fajki i płetw.

 

diver1

 Nurkowanie dla najmłodszych:

Każdy może spróbować nurkowania! Już mając 8 lat można spróbować nurkowania na basenie pod czujnym okiem instruktora. Mając 10 lat można przystąpić do kursu OWD Junior. Jest to wspaniała przygoda dla każdego! 

 

background